19. 3. 2018 | 21:07 ..::.. Koupit hru Sacred CZ


Novinky
Sacred Plus
Recenze
Návod
Tipy a triky
Cheaty
Mapy
Mapy měst
Ovládání hry
Sys. požadavky
FAQ
Screenshoty
Wallpapery
Obaly na CD


Gladiator
Seraphim
Battlemage
Wood Elf
Dark Elf
Vampiress


Programy
Čeština
Demo
Postavy
Patche
Crack

TOPlist

Wood Elf

Lesní elf je koupel lovecké klisny a tuláka. Zajedno s přirozeným světem ladí, její magie je ochranného původu. Ona užívá luk a šípy se sílou a přesností, a boj z blízka provozuje pouze jestliže je naprosto nezbytný.
Základní parametry na začátku hry:

Strenght
13
Endrurance
13
Dexterity
29
Physical Regeneration
21
Mental Regeneration
24
Charisma
25
   

WOOD ELF STRATEGIE
By Fenix

Tato strategie nabyla definitivní podobu na konci silver kdy se na me už opravdu nikdo nechytal.

1.Staty:
Body do statistik rozdělujte tak 50% obratnost, 25% sila, 25% fyzická regenerace. Obratnost vam zvedne damage střelných zbraní. Síla a regenerace zvedají životy, sílu také vyžadují něteré kuše.

2.Bojová umění:
Multihit (MH):- vícenásobný zásah
Skill který poměrně brzy úplně nahradí váš normální útok vystřelí několik šípů na nejbliší potvory pokud je potvor okolo méně než střel tak některá dostane dva nebo i čtyři a zdechne. Skillu také poměrně rychle narůstá damage. Regeneraci tohoto skilu musite udržet na 1s, ne že by vic zpusobylo nějaké problémy ale prostě vás nebude bavit čekat. Tento skil zlepšujte pouze pomocí socketování protože pomaleji narůstá regenerace. Docela se vyplatí vytvořit kombo 4xMH a odpálit ho pokud se nakupí moc nepřátel.

Explosion arrow (EA):- výbušný šíp
Druhý skvělý skill vystřelí jeden hořící šíp který sice exploduje ale zraní jen jenoho nepřítele. Monstrozní damage tohoto skillu z něj dělá ideální zbraň proti bossům, udělejte si kombo 4xEA a nexistuje boss nebo drak který by vydržel víc než dvě komba. Navíc každý ksindl zabitý touto střelou skvěle vybuchne. Tento skill zlepšujte jak to jen půjde měly by ste ho mít minimálně na stejné urovni jako je vaše ale klidně i víc kolik jen najdete run. Malou nevíhodou tohoto skillu je že šíp letí dost pomalu a pokud střílíte na malého nebo rychlého bose tak někdy uteče stranou a střele se vyhne ale to se moc nestavá. Na regeneraci tohoto skillu nekoukejte protože ho budete používat hlavně v kombu a regenerace komba se stejně brzy dostane do oblasti kde už spadá pod správu kalendáře a ne stopek. Pokud bude třeba, obnovujte lahvičkou. Nezapomeňte odnovovat kombo u mastera pokaždé když vylepšíte skill.

Hard hit:- tvrdý zásah
Možná alternativa k EA sice nepatrně pomaleji narůstá damage ale střela zasahuje okamžitě a nikdo tak hrobníkovi z lopaty neuteče. I pokud budete na bosskiler kombo používat EA určitě si dejte pár run i sem, bude se hodit na superychlé střelce na koních. Takže buď pár bodů aby se rychle regeneroval a nebo max a vynechat EA asi nebudete mít dost run aby ste maxovali oba skilly, já hraju s EA ale s odstupem času se mi zdá lepší Hard hit, nechám to na vás.

Companion of the woods:- družina hvozdů
Tenhle skill vyvolá jednorožce který bojuje na vaší straně dokud neumře a on neumírá moc často. Nemá moc velkou damage a útočí pouze pokud útočíte vy nebo je napaden, ale má fakt hodně životů, takže vám bude dělat živý štít a chytat za vás rány. Každá úroveň skillu přidá 5levelů jednorožce a pokud dokážete jeho level udržet asi na dvjnásobku svého tak nejen že témněř nebude umírat ale navíc toho spoustu i sám pobije. S regenerací si nedelejte starosti nezemře dříve než se zregeneruje a i kdyby ano tak můžete chvíli hrát bez něj stejně má sklony překážet v uzavřených prostorách.

Plant cage:- klec z rostlin
Geniální kouzlo, připoutá k zemi cokoliv i draka a znehybní ho aby se dal odprásknout. Dejte pouze 1 bod (16s spoutání) další pouze prodlužují spoutání o 1s a déle než těch 16s stejně nikdo nevydrží. Toto kouzlo také kompencuje nevíhodu pomalosti EA, spoutaný boss nikam neuteče.

3.Dovednosti
Nejdůležitější je Concentration kvůli regeneraci a Weapon Lore na damage tyto dva maxujte další body bych rovnoměrně rozděloval mezi Armor (zlepšuje odolnosti), Constitution (zvišuje životy), Agility (zlepšuje obranu a útok) a Trade (zlepšuje věci v obchodech. Ostatní dovednosti dávejte jaké chcete ale moc bodů do nich necpěte. Mějte také na paměti že na rozdíl od jiných postav jsou pro vás naprosto zbytečné atack speed (útočíte tak rychle jak se vám regeneruje MH) a atack (MH se jím vůbec neřídí a zasáhne vždy).

4.výbava
zbraň:
Luk nebo kuše? Kupodivu je to dost jedno, luk je rychlejší ale s MH utočíte obojím stejně, kuše má větší damage ale z větší části ohnivý a na ten jsou potvory často resistentní. Používejte co je v dané chvíly účinější nebo co se vám víc líbí. Pokud najdete zbraň s vlestností: „nepřátelé s niší úrovní umírají pohledem“ nechte si jí hodí se na běhání přes pláně plné slabých goblinů

ostatní oblečení:
Prakticky jediné kritérium je kolik místa pro sockety má, ostatní vlastnosti jsou méně důležité a rozhodují až na dalších místech. Jinak kupujte kde se dá co se dá a zlepšujte se průběžně.

Socketování:
Velmi důležitá věc, kupujte věci co mají hodně okének. Socketujte:1) runy na MH svoje a nebo ještě lépe cizí např. gladiátorská runa MH vám nejen nejen zvíší skill ale navíc zrychlí regeneraci, všeobecně všechno co přidává +xx do obnovy speciálních útoků je darem z nebes. 2) vampirské runy na sání života mějte vždy alespoň 9%. 3) prsteny a amulety zejména na rychlost běhu a bonusy ke skillům, statistikám (+30 obratnost a pod.) a dovednostem, skvělé jsou také věci jako +40% ohnive damage. 4) mágské runy +5% zkušeností z nepřátel kdekoliv zrovna zbývá místo. Nezapomeňte že z každé věci můžete potom vyndat jen jednu socketovanou věc a ostatní se při tom zničí, rozdělujte sockety tak aby ste měly pohromadě vždy jen jednu vzácnou a ostatní nahraditelné (vaše runy EA jsou nahraditelné, glad. dávající navíc +10 do obnovy útoků jsou velmi vzácné).

5.kůň
Zapomeňte, z kobyly nemůžete střílet MH. Socketujte +to speed amulety a budete rychlí jako dráha. Pokud je vám to pořád málo používejte skill Quick as flash.

6.hra
Hrajte s odzoomovaným pohledem ať máte rozhled a střílejte jakmile se něco pohne než k vám doběhnou stačíte tak 3x MH a to přežije málokdo. Plňte všechny qesty typu přines tamto od tamtať občas odměna stojí za to a navíc pokud v nějakém městě splníte dost qestů přestanou se v okolí respavnovat slabé potvory. Prakticky nejsou nepřátelé kteří by dělaly problémy jen pokud vás obklopí opravdu velká horda kostlivců nebo orků tak si připravte prst na mezerníku, a nechoďte k drakům na dosah ohně. Většina bossů chcípne ještě v době kdy střílíte MH na jejich nochsledy ty odolnější spolehlivě odpravý kombo

Případné stížnosti si nechte pro sebe, gratulace a konstruktivní připomínky čekám na xolda@centrum.cz .

 
   
Bez souhlasu autora zakázáno cokoli kopírovat.
© 2004 xjohn